Çfarë sikleti! Grida Duma sapo “ndau” Donaldin nga Bora duke i përmendur Beatrix Ramosajn

Grida Duma pëlqehet shumë nga publiku për sinqeritetin, përgatitjen dhe imazhin e saj. Të trija këto cilësi i tregoi në “Më lër të flas”, ku foli ndër të tjera për vetminë dhe, historinë e trekëndëshit të dashurisë mes Borës, Donaldit dhe Beatrixës. Grida tha se vetmia u bën shumë mirë çifteve dhe sipas saj: “Çiftet …

Çfarë sikleti! Grida Duma sapo “ndau” Donaldin nga Bora duke i përmendur Beatrix Ramosajn Read More »