Çfarë synimi kishte vallë? I riu kapet me sopatë dhe thikë

Kapet me sopatë dhe thikë në makinë një i ri. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër, në bashkëpunim me Strukturat Hetimore të DVP Dibër, në vijim të punës për parandalimin e ngjarjeve kriminale, dhe goditjet e njëpasnjëshme ndaj çdo paligjshmërie, si dhe bazuar në inteligjencën policore se një i ri, qarkullonte me automjet dhe në …

Çfarë synimi kishte vallë? I riu kapet me sopatë dhe thikë Read More »