“Çfarë u ka bërë kjo vajza?!”/ Gazetarja bën komentin epik ndaj sjelljes së Kiarës në BBV: Më vjen shumë keq…

E ftuar ditën e sotme tek “Ndryshe” në Top Albania Radio ishte gazetarja e njohur Juli Xhokaxhi. Në një intervistë ekskluzive për TAR, ajo i tha të gjitha, nga dashuria për gazetarinë, te komentet për politikën, por edhe Big Brother. Por si i komenton ajo banorët dhe situatat në “BBV”?! Kam gjithë këto ditë dua …

“Çfarë u ka bërë kjo vajza?!”/ Gazetarja bën komentin epik ndaj sjelljes së Kiarës në BBV: Më vjen shumë keq… Read More »