Ballina Etiketimet Dedikim

Etiketim: Dedikim

Unë të buzëqesha, vetëm sepse ishe i lumtur që ekzistoja ...

3
Por a keni qeshur ndonjëherë me mesazhet e mia? A keni pasur ndonjëherë ankth që bllokon sistemin tuaj mendor përpara se të më shihni mua? A...

Një nënë i fal fëmijët edhe kur ata e çojnë në...

15
Fati i një nëne është të presë fëmijët e saj. I pret ata në shtatzëni për 9 muaj rresht, i pret kur dalin nga...

Njerëzit nuk e vërejnë që të humbasin Nga; Jeto I Lumtur.al 

14
Njerëzit nuk e vërejnë që të humbasin. Ata nuk e kuptojnë se kishe nevojë për një fjalë që nuk të është thënë, një vëmendje që...

“Unë nuk të dua, por nëse ti shkon, unë do të...

0
Ata të dy ishin në grindje të vazhdueshme. Një mbajtje e vazhdueshme. Ata e vrisnin njëri-tjetrin pa u kursyer kurrë. Ata shkatërruan njëri-tjetrin. Por ata e donin njëri-tjetrin,...

Për të gjithë meshkujt Paola Delton

15
Për të gjithë meshkujt.  Atyre që të thërrasin ndërsa shkojnë tek tjetra, atyre që zhduken me orë, ditë ndërsa mesazhi yt mbetet “i shfaqur” Për ata...

Ne kemi qenë një dashuri zemërthyese

170
Ne kemi qenë një dashuri zemërthyese. Një nga ato dashuritë që të lënë rrathë të errët për netët pa gjumë. Dhe gjithë ato paranojë që...

Foto e ditës Hapësira boshe, zemra të thyera në një qytet...

14
Një tullumbace në formë zemre fluturon, duke dekoruar një vend përkujtimor jashtë shkollës fillore Robb në Uvalde, Teksas. Në një qytet aq të vogël...

Është një histori e një djali dhe një vajze. Ishin shokë...

0
Është një histori e një djali dhe një vajze. Ishin shokë të ngushtë për vite me radhë dhe flisnin e dërgonin mesazhe në telefon...

Do të jesh gjithmonë me mua, si aroma e trëndafilave dhe...

14
Do të mendoj gjithmonë për ty, ti do të jesh pjesa ime e fshehtë, që mban erë trëndafili dhe tym. Do të jesh një kujtim,...

Për motrën time: distanca nuk ka rëndësi, unë të kam në...

1
Ti, motër, je pjesa gjëja më e mirë që me ka ndodhur në jetë. Je pjesë e fëmijërisë dhe kujtimet me ty nuk mi...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL