Ballina Etiketimet “Emri I Zotit”

Etiketim: “Emri I Zotit”

“Emri I Zotit”

0
Zot i vërtetë, Bota e tërë Gjithë ç'ke bërë E ç'ka në jetë Të gjitha ç'janë Yje dhe diej, E dhé e qiej, Një gjuhë kanë, Që thotë emrin tënt! Ngado që shikonj, Atë...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL