Ballina Etiketimet Fragment romani

Etiketim: fragment romani

Vetmia është mbretëria ime nga J.M.

Mos u pezmato, fundja dhe unë njeri jam

Gratë, dashuriadhe Miqësia Amos Oz

Dy dashuritë e mëdha Paolo Coelho

Tepër krenare, tepër e brishtë

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL