Ballina Etiketimet Humbje e madhe/

Etiketim: Humbje e madhe/

Humbje e madhe/ Ndahet nga jeta autori me famë botërore (Emri)

0
Autori britanik Martin Amis, i njohur për romanin e vitit 1984, “Money” dhe “London Fields” të vitit 1989, ka vdekur në moshën 73-vjeccare. Lajmin...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL