Ballina Etiketimet Humbje e madhe për vendin

Etiketim: Humbje e madhe për vendin

Humbje e madhe për vendin! Ndahet nga jeta gazetarja

0
Rudina Dervishi, gazetarja dhe drejtuesja e njohur prej shumë vitesh e emisionit televiziv “Ditari” të Zërit të Amerikës, u nda nga jeta të martën,...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL