Ballina Etiketimet Humbje e madhe!

Etiketim: Humbje e madhe!

Humbje e madhe! Vritet modelja e njohur, zbulohet kush fshihet pas...

0
Një modele nga Ukraina që e kishte stiluar veten sipas Marilyn Monroe dhe ëndërronte të bëhej aktore, është vrarë e copëtuar nga i dashuri...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL