Ballina Etiketimet Humbur të një

Etiketim: humbur të një

2 turistët italianë gjejnë portofolin e humbur të një shqiptare,

0
Dy turistë italianë, duke udhëtuar me biçikletë, kanë gjetur në rrugë, një portofol me një shumë parash dhe në fund përfunduan duke bërë një...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL