Ballina Etiketimet Hyrje të reja në BBV?

Etiketim: Hyrje të reja në BBV?

Hyrje të reja në BBV? Ja aktori që përflitet si banori...

0
Disa ditë më parë, moderatorja e “Big Brother Vip”, Arbana Osmani, lajmëroi banorët dhe pubilkun se “Big Brother duket sikur po nis nga fillimi”. Me...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL