Ballina Etiketimet I dha cigare me kanabis

Etiketim: I dha cigare me kanabis

I dha cigare me kanabis një të mituri dhe e postoi...

0
Një 31-vjeçar nga Lezha ka përfunduar në pranga pasi ka postuar në rrjetet sociale një video ku i jep një cigare me lëndë narkotike...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL