Ballina Etiketimet I dhanë fund lidhjes?

Etiketim: I dhanë fund lidhjes?

I dhanë fund lidhjes? Luizi debaton me Kiarën: Më the ik...

0
Në vazhdën e diskutimeve të shumta mes Kiarës dhe Luizit, ai i kërkoi Kiarës që çdo keqkutpim që kanë mes njëri-tjetrit, ta sqarojnë jashtë. Sipas...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL