Ballina Etiketimet I doli kundër

Etiketim: I doli kundër

I doli kundër Luizit, nuk do besoni sa mijë followers ka...

0
Mbrëmë, Efi dhe Luizi kishin një debat të fortë në Prime pasi Luizi kishte thënë se nuk do dëshironte që vajza e saj apo...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL