Ballina Etiketimet I dyshuar për rrëmbimin

Etiketim: I dyshuar për rrëmbimin

I dyshuar për rrëmbimin e ‘Koçoles’ dhe Sulovarit, gjykata

0
Uragani i rrezikshëm Idalia i kategorisë së tretë (nga pesë sosh) ka kaluar nëpër Floridë, me erëra që kanë lëvizur me shpejtësi prej 200...

I dyshuar për rrëmbimin e ‘Koçoles’ dhe Sulovarit, gjykata

0
Albi Mecini, i dyshuari për rrëmbimin e Leonard Thodhorit dhe Fatmir Sulovarit, ka dalë këtë të premte para gjykatës së Sarandës. Nën masa të...

I dyshuar për rrëmbimin e “Koçoles”, Gjykata e Fierit merr vendimin

0
Gjykata e Fierit ka marrë këtë të enjte vendimin “arrest me burg” për Albi Mecinin. 29-vjeçai i dyshuar për zhdukjen e Leonard Theodhorit, i njohur...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL