Ballina Etiketimet I e gjen kopjen e Arbana

Etiketim: i e gjen kopjen e Arbana

Gazetari kosovari e gjen kopjen e Arbana Osmanit në Tokyo

0
Gazetari dhe prezantuesi i lajmeve në “RTK”, Arton Mulliqi, ndodhet në Tokyo. Nga ky udhëtim, Mulliqi ka sjell një mori fotosh në hapësirat e tij...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL