Ballina Etiketimet I eleminuar

Etiketim: i eleminuar

Ky është banori i eleminuar i natës së sotme nga shtëpia...

0
Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL