Ballina Etiketimet I futën në kurth

Etiketim: I futën në kurth

I futën në kurth duke u djegur shtëpinë, reagon Policia

0
I futën në kurth duke u djegur shtëpinë, babë e bir u vranë pa mëshirë sot në Dukagjin. 57-vjeçari Gjokë Gurra dhe djali i tij...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL