Ballina Etiketimet I habit të gjithë

Etiketim: i habit të gjithë

Foto/ Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë...

0
Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto sëfundmi me moderatoren shumë të dashur pr publikun, Bora Zemani. Krahas fotos Mane ka dhe një...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL