Ballina Etiketimet I kthehet keq Ermiona: Je gjynah

Etiketim: i kthehet keq Ermiona: Je gjynah

“Ti do rrish gjatë këtu për…”/ Olta si ‘fallxhore’, i kthehet...

0
Gjatë ditës së djeshme Vëllai i Madh u dha banorëve një lojë mjaft interesante dhe sfiduese. Ata duhej të ndaheshin në dy grupe dhe...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL