Ballina Etiketimet I kursehet

Etiketim: i kursehet

Moderatori dhe balerini i Top Channel nuk i kursehet banores së...

0
Graciano Tagani si pjesë e "E Diell" ka komentuar sjelljet e banorëve të Big Brother VIP, ndërkohë që nuk i ka kursyer kritikat por...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL