Ballina Etiketimet I masakruan me shkopinj

Etiketim: I masakruan me shkopinj

I masakruan me shkopinj bejzbolli fisi i deputetit socialist, flet nga...

0
Gurrorja në Krujë ka futur në sherr dy fiset, Maja dhe Raja, ku janë ankuar edhe më parë banorët e zonës. Pak orë pas ngjarjes,...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL