Ballina Etiketimet I mori erë

Etiketim: i mori erë

‘Është e treta në radhë për Krisitin, i mori erë’! Luizi...

0
Luizi, Kristi dhe Dea janë përplasur sërish në Prime-in e sotëm, pas një situate në dhomën e gjumit ku këta të fundit po provonin...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL