Ballina Etiketimet I nxehti “afrikan

Etiketim: I nxehti “afrikan

I nxehti “afrikan” vjen në Shqipëri, ja sa shkojnë temperaturat

0
   Për ditën e nesërme vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme të thata dhe të nxehta. Moti parashikohet...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL