Ballina Etiketimet I nxehti ekstrem/

Etiketim: I nxehti ekstrem/

I nxehti ekstrem/ Ngrihet alarmi, Kosova në listën e vendeve

0
Sipas Sistemit Evropian te Informacionit për Zjarret në Pyje (European Forest Fire Information System) dhe Copernicus Atmosphere Monitoring Service, Kosova bënë pjesë në vendet...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL