Ballina Etiketimet I përndjekuri i dashurisë

Etiketim: I përndjekuri i dashurisë

I përndjekuri i dashurisë…nga Dritero Agolli

14
I përndjekuri i dashurisë...nga Dritero Agolli Unë jam i burgosuri yt. Rroj me prangat që ti më ke vënë. Po çudi as qelia s’më mbyt. Dhe s’më mbyt...

I përndjekuri i dashurisë

14
I përndjekuri i dashurisë … nga Dritëro Agoll Unë jam i burgosuri yt. Rroj me prangat që ti më ke vënë. Po çudi as qelia s’më mbyt. Dhe...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL