Ballina Etiketimet I pranishëm në mjet në

Etiketim: I pranishëm në mjet në

I pranishëm në mjet në momentin kur u kap Laert Haxhia,...

0
22-vjeçari shqiptar i kapur në të njëjtin mjet në Janinë së bashku me Laert Haxhiun dhe Juxhin Bajramin, do të deportohet brenda pak orësh...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL