Ballina Etiketimet I riu dhunon dhe tërheq zvarrë të moshuarin në Fier

Etiketim: I riu dhunon dhe tërheq zvarrë të moshuarin në Fier

I riu dhunon dhe tërheq zvarrë të moshuarin në Fier

0
Një ngjarje rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, ku një i ri ka dhunuar dhe tërhequr zvarrë një të moshuar. E gjithë...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL