Ballina Etiketimet I riu vret 3 persona

Etiketim: I riu vret 3 persona

I riu vret 3 persona dhe më pas veten

0
Një person i armatosur vrau tre persona me ngjyrë në një sulm me motive racore dhe më pas vrau veten në Jacksonville, Florida, sipas...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL