Ballina Etiketimet I solli kastraveca dhe shalqi

Etiketim: I solli kastraveca dhe shalqi

I solli kastraveca dhe shalqi në Kuvend, Frida Krifca kapet

0
Në kaosin që u krijua në sallën e parlamentit, kur deputetët e opozitës bllokuan foltoren ra në sy një grindje në distancë me thirrje...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL