Ballina Etiketimet I thotë Oltës: Unë bëj çfarë më thotë produksioni

Etiketim: i thotë Oltës: Unë bëj çfarë më thotë produksioni

Harroi kamerat, Kiara Tito nxjerr sekretet e “BBVA”, i thotë Oltës:...

0
Kiara Tito dhe Olta Gixhari nuk po kalojnë një ditë pa u konfliktuar. Shkak u bë një zarf i cili ishte lënë porosi nga...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL