Ballina Etiketimet I tregon derën’ Luizit..

Etiketim: i tregon derën’ Luizit..

‘Dil ore, marrsh malet. Udha e mbarë!’, Kiara ‘i tregon derën’...

12
Luizi dhe Kiara janë pa diskutim një nga çiftet më të dashur e më të komentuar të publikut. Ditë pas dite ata bëhen gjithnjë...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL