Ballina Etiketimet I vetëm përballë

Etiketim: I vetëm përballë

Çfarë ndodhi mëngjesin e sotëm? I vetëm përballë pishinës, Luizi ‘shkrihet’...

0
Mëngjesin e sotëm Luiz Ejlli e ka nisur duke bërë një xhiro rreth pishinës. Gjatë kësaj kohe ai është përlotur dhe pranë tij nuk...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL