Ballina Etiketimet I vranë dhe u fshehën

Etiketim: I vranë dhe u fshehën

I vranë dhe u fshehën trupat? Zbardhen detaje tronditëse nga zhdukja...

0
Zhdukja misterioze e Leonard Thodhorit dhe Fatmir Sulovarit prej disa javësh janë kthyer në kryefjalë të kronikës, ndërsa policia ende nuk ka zbardhur plotësisht...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL