Ballina Etiketimet I vranë nënën

Etiketim: I vranë nënën

I vranë nënën në lokal, i plagosën mbesën, reagon i biri:...

0
Vrasja e 60-vjeçarjes Mimoza Paja, 60 vjeçe, e cila punonte si kamariere dhe banakiere e lokalit ku ndodhi sulmi mafioz mbrëmjen e djeshme në...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL