Ballina Etiketimet I vuri armën në kokë

Etiketim: I vuri armën në kokë

Luiz Ejlli i vë armën në kokë aktores së famshme

0
Tashmë është zyrtare! Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari bashkohen në projektin e ri filmik. Prej disa kohësh është përfolur në rrjet për një film...

I vuri armën në kokë xhaxhit, arrestohet i riu në Shkodër

0
Një 29-vjeçar është arrestuar në Shkodër, pasi akuzohet se kërcënoi xhaxhanë me armë pas një konflikt për pronat. Policia thotë se Elvis Kosuri banues në...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL