Ballina Etiketimet Ia bëj unë dasmën

Etiketim: ia bëj unë dasmën

Biznesmeni, Gjerc Luca ia ka premtuar Kiarës: Luizit do ia bëj...

0
Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL