Ballina Etiketimet Ia kerkon per

Etiketim: Ia kerkon per

E frikshme kjo qe po ndodh ne BBV: Ia kerkon per...

0
Efin Qetsori u shprèh se ai e ndíhmoi Efin që ajo të shkònte në finale dhe se ajo as nuk e fálenderoi për mùndin...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL