Ballina Etiketimet Ia merr fitoren

Etiketim: ia merr fitoren

Qetsori: Kiara ia merr fitoren Luizit

0
Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL