Ballina Etiketimet Ia thotë

Etiketim: ia thotë

‘Ajo shmanget se s’ka b*thë’/ Efi ia thotë në fytyrë Luizit:...

0
Është diskutuar mbrëmjne e sotme në spektaklin e madh të BBV konflikti mes Efit dhe Luizit teksa të gjithë banorët kanë dhënë opinionin e...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL