Ballina Etiketimet Iara ‘shpërthen’ keq ndaj banorëve: Mungesë respekti

Etiketim: iara ‘shpërthen’ keq ndaj banorëve: Mungesë respekti

Çfarë ndodhi në shtëpinë e BBV? Kiara ‘shpërthen’ keq ndaj banorëve:...

0
Në Big Brother Vip është zhvilluar një konferencë me pyetje nga banorët për tre personazhet e nominuar, Kiara Titon , Luiz Ejllin dhe Bledi...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL