Ballina Etiketimet Identifikohen

Etiketim: identifikohen

Ishin nisur për pushime në atdhe, identifikohen nëna dhe vajza

0
Njomza Olluri Gashi dhe vajza e saj Olta janë dy viktimat nga Kosova, të cilat humbën jetën si pasojë e aksidentit që ndodhi një...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL