Ballina Etiketimet “Ikni mu hiqni qafe si budallenj mbas…”/ Plas keq sherri mes Luizit dhe banores së re

Etiketim: “Ikni mu hiqni qafe si budallenj mbas…”/ Plas keq sherri mes Luizit dhe banores së re

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL