Ballina Etiketimet Info ShowBiz

Etiketim: info ShowBiz

Luizi debaton me banorët: Mos e quani Kiarën “influencer” (VIDEO)

0
Sot në shtëpinë e Big Brother banorët kanë bërë një bilanc lojërash, sfidash, profesionesh etj. Dhe në momentin që po kujtonin se cilët ishin...

“Hajde në finale, se flasim”, Luizi kapet me Kristin: Unë çuditem...

0
Teksa në shtëpi kanë mbetur edhe 7 banorë, vetëm 4 prej tyre do të shkojnë në natën finale më 6 maj. Dy të tjerë mund...

“Çfarë është i aftë të bëjë një njeri për një vend...

0
Efi Dhedhes, konkurrentja e Big Brother Vip, në një bisedë gjatë mbrëmjes së djeshme me Nitën dhe Dea Mishel, u shpreh për qëndrimin dhe...

Kush do të lërë shtëpinë? Zbardhet tjetër “sekret” nga prapaskenat e...

0
Sot në mbrëmje është Prime i Big Brother Vip ku moderatorja Arbana Osmani ka hapur një televotim herën e fundit për banorët e preferuar...

“Të njihemi njëherë”, Shpati-Deamishelit: A të mungon Amosi, apo do të…?...

0
Dea bisedoi me Shpatin lidhur me “gjestet” e saj kur ai po lahej dhe kur po bënte palestër jashtë bashkë me Kristin. Ajo i tha...

“Nuk jam nëna jote të vrapoj pas teje”, degradon situata në...

0
Përplasjet në mes të Juliana Nurës dhe Mbresës nuk kanë të ndalur spektaklin e të hënës mbrëma. Mbresa e ka akuzuar Xhulin se kjo nuk...

“Çdo Kiara në finale?!”/ Oltës nuk i del e keqja: Luizi...

0
Bisedat për finalistët kanë qenë shumë të shpeshtë në shtëpi, ku banorët aludojnë se cilët prej tyre mund të mbërrijnë deri në finale. Olta tha...

A është Luiz i sëmurë apo jo? Biseda mes banoreve rikthen...

0
A është Luiz i sëmurë apo jo? Kjo pyetje ishte bërë së fundmi temë diskutimi kudo. Në atë periudhë u tha se ai nuk është...

Sabiani e quajti Kristin “Çapaçul”, reagon Robert Aliaj për ‘çiftin’ në...

0
Robert Aliaj ndërsa ka qenë i ftuar ditën e sotme në “Shqipëria Live” ka folur në lidhje me deklaratat e Sabianit, pas lidhjes së...

“Edhe këtë nuk e kisha parë”/ Efi merr dhuratën e pazakontë...

0
Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL