Ballina Etiketimet Jeto I lumtur.al

Etiketim: Jeto I lumtur.al

Mbrëmë mori ‘hakun’ e Efit, shihni çfarë i ndodh Kiarës jashtë...

0
Vëllai i Madh i dha mundësinë mbrëmjen e sotme Kiara Titos që të hapte ‘Kutinë e Pandorës’, që veç një surprizë të bukur për...

Sondazh: Cili është banori yt i preferuar në ‘Big Brother VIP...

1
Nëse e keni ndjekur "Big Brother VIP Albania", me siguri që keni një banor/e të cilin/ën e simpatizoni sado pak më shumë se të...

Nga “Dancing With The Stars” në “Big Brother Vip 2”, zbulohet...

0
Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë afron...

Varësja që zgjodhe flet për shijet e tua edhe në karakter

0
Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu. Zgjidh një varëse dhe mëso më tepër rreth vetes.Disku...

Lively dhe Reynolds, çifti i njohur në pritje të fëmijës së...

0
Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu Blake Lively dhe Ryan Reynolds janë në pritje të...

Zbardhet krimi i rëndë që tronditi Elbasanin/ Autori i vrasjes vetëm...

0
Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu Është zbardhur ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e...

Nëse keni këto karakteristika, atëherë jeni njeri i fortë mendërisht! Sa...

0
Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu Shkencëtarët besojnë se të jesh mendërisht i fortë është...

Në vend të karameleve kishin …/ Si i kapi policia me...

14
Dy shqiptarë, rreth moshës 36 dhe 31  kanë ranë në prangat e policisë italiane pasi u kapën me kokainë. Ndërhyrja e policisë u zhvillua në...

10 realizime teksa rritesh. Nga; Jeto I Lumtur.al

0
10 realizime teksa rritesh. 1. 👉Me rritjen e moshës, ju zgjidhni njerëzit që pranoni në jetën tuaj. Ju nuk dëshironi të humbni energjinë tuaj duke...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL