Ballina Etiketimet “Ne kemi dy jetë dhe e dyta fillon kur kupton se ke vetëm një.” Mario de Andrade

Etiketim: “Ne kemi dy jetë dhe e dyta fillon kur kupton se ke vetëm një.” Mario de Andrade

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL