27/1/2023 - 05:15:25
Ballina Etiketimet “Një Natë”

Etiketim: “Një Natë”

“Një Natë”- Poezi Nga Migjeni..

14
Grue a hyjneshë, e mbështjellun n'errsi të natës, zbriti nga sfera të panjoftuna ndër odat e mia dhe u shtrue një fllad, një e kandshme ndjesi, një...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS