26/1/2023 - 21:21:44
Ballina Etiketimet “Një Të Dashur Kush Ka Gjetur”

Etiketim: “Një Të Dashur Kush Ka Gjetur”

“Një Të Dashur Kush Ka Gjetur”

16
Një të dashur kush ka gjetur, Q’është e besës dhe e drejtë Le ta puthë le ta dojë, Jetën le t’ja ëmbëlsojë, Dhe me lule le t’ja shtrojë. Po...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS