“Merrni famë nga fama e Luizit”/ ‘Plas’ keq mes Bledit dhe Kristit: Ti nuk ke identitet në lojë

Bledi Mane i tha Krist Aliajt se nuk përbën rrezik për të. Gazetari i njohur u shpreh se Kristi deri tani ka qenë oportun në këtë lojë. Sipas tij Kristi nuk ka identitet si lojtar. “Olta është lojtare e fortë, por e lexueshme. Ju merrni famë nga fama e Luizit, nga goditjet. Nuk kishte një …

“Merrni famë nga fama e Luizit”/ ‘Plas’ keq mes Bledit dhe Kristit: Ti nuk ke identitet në lojë Read More »