Ballina Etiketimet Psikollogji

Etiketim: psikollogji

Zgjidhëni një shishe edhe zbulo mesazhin shpirtëror

0
Mesazhet dhe përvojat shpirtërore janë mënyra se si na flasin udhëzuesit tanë. Ato mund të jenë një burim udhëzimi ose informacioni se si mund...

Lumturia është e lindur

0
… por dhe ekstaza që mund ta shpikësh vetë! Si të ushqesh harmoninë shpirtërore. Nuk bëhet fjalë për ndonjë filozofi të madhe. Mund të mendosh...

Kristali juaj preferuar zbuloni energjinë që ju nevojiten

0
Kristalet mund të na ndihmojnë të shërohemi sepse na ndihmojnë të lidhemi me frekuencën tonë origjinale. Ata e bëjnë këtë përmes strukturës së tyre...

Merr një mesazh të rëndësishëm për veten, zgjidh një kartë tani

0
Ndonjëherë, mjafton një lëvizje fare e vogël për të mësuar shumëçka pritet të ndodhë në jetën tuaj, por jo vetëm! Keni kuriozitet të dini...

Zgjidh një pëllumb dhe zbulo çfarë do të ndodhë me...

0
Shikojini me kujdes këta të tre pëllumba dhe bëni një zgjedhje intuitive. Zgjedhja juaj do të zbulojë se çfarë do ju ndodhë në tre...

Zgjidhni një lule dhe zbuloni çfarë tregon ajo për karakterin tuaj

0
Nëse keni zgjedhur lulen 1 – Amaryllis Ashtu si amaryllis, sezoni juaj është Krishtlindjet. Pak para festave ju filloni të organizoni një festë të paharrueshme...

Zgjidhni një rune dhe zbuloni mesazhin që ajo fsheh për ju

0
Në të kaluarën, runet përdoreshin për të tërhequr fat, për të zgjidhur problemet, për të parashikuar të ardhmen dhe për të ditur se si...

Ndiz një Qiri dhe zgjidh një Numër! Paralajmërimi i fuqishëm

0
Secili nga ne është i veçantë në mënyrën e vet, të gjithë kemi një dritë unike brenda nesh, e cila na udhëzon dhe na...

Zgjidh një zemër dhe zbulo se çfarë të pret në të

0
Zgjidh një zemër dhë meso se çfarë të pret në të ardhmenZemra Numër: 1 Zemra me ngjyrë rubini ju premton gëzim. Harrojeni gjithë dhimbjen...

Strategjitë e vetë-motivimit për jetën e përditshme..

0
Ose sepse ne jemi duke studiuar se si të punojmë në një punë të re / projekt personal, të kesh motivim të mjaftueshëm ditor...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL